ProducenciCytryna cukierki bez cukru 75g Em-eukal Classic Dr. C. Soldan z Niemiec
Opis
Cytrynowe pyszne. I oczywiście orzeźwiające.
Oryginalne z Niemiec.
Cukierki na kaszel ze słodzikami i Witaminą C!
Pikantne cukierki premium z przyjemną nutą cytryny, delikatnym ekstraktem z melisy i chłodzącym mentolem.
Dla cudownie orzeźwiającego, owocowego smaku.
Wiedza i umiejętności. Czysta pasja. Starannie dobrane składniki, to sekretny przepis Em-eukala. Opracowany w 1923 roku przez dr. Carola Soldana. Unikalne połączenie jakości i smaku jest prawdziwe tylko z flagą!
× spadek kaszlu
× z witaminą C
× z lekką nutą mentolu
× bez cukru
× Tylko oryginalne z flagą®
× Gwarancja najwyższej jakości premium i sztuki gotowania cukierków
Ziołowe cukierki cytrynowe. Produkt nie zawiera cukru. Zawiera substancje słodzące. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Składniki: substancja słodząca: izomalt, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt z melisy i krwawnika pospolitego (1,4%), aromat, kwas l-askorbinowy, ziołowy ekstrakt (0,2%), koncentrat soku z cytryny (0,03%), barwnik: kurkumina, mentol, olej eukaliptusowy, olej miętowy, substancja słodząca: sukraloza.
Wartości odżywcze:
| w 100 g | |
|---|---|
| wartość energetyczna | 987 kJ |
| 237 kcal | |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 96 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| w tym poliole | 0 g |
| białko | 0 g |
| błonnik | 0 g |
| sól | 0 g |
| Witamina C | 90 mg (113% RWS*) |
%RWS* – referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal)
Darmowa
dostawa od 300 zł!
sklep@medital.pl
+48
512 175
336
tel:
32 777 10 17








