ProducenciRokitnik cukierki bez cukru 75g Em-eukal Dr. C. Soldan
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ziołowe cukierki o smaku rokitnika bez cukru 75 g
Owocowe i orzeźwiające.
Krople na kaszel ze słodzikami i witaminą C.
Ten najwyższej jakości cukierek zapewnia orzeźwiającą przyjemność: doskonały koncentrat soku z rokitnika dopełniony owocową nutą krwistej pomarańczy. Tak smakuje ogólne dobre samopoczucie.
× Krople na kaszel
× z drobnym koncentratem soku z rokitnika
× z witaminą C
× Tylko oryginalne z flagą® – gwarancja najwyższej jakości premium i doskonałego kunsztu cukierniczego
Produkt nie zawiera cukru. Zawiera substancje słodzące. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Składniki: substancja słodząca: izomalt; Witamina C; koncentraty soków owocowych (rokitnik zwyczajny, czerwona pomarańcza); naturalny aromat ziołowy; naturalny aromat; Mentol; barwione: dynią, jabłkiem, czarną porzeczką, koncentratem z marchwi; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; Słodzik: sukraloza.
Wartości odżywcze:
| w 100 g | |
|---|---|
| wartość energetyczna | 988 kJ |
| 237 kcal | |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 96 g |
| w tym cukry | 0 g |
| w tym poliole | 0 g |
| białko | 0 g |
| błonnik | 0 g |
| sól | 0 g |
| Witamina C | 90 MG = 113* |
%RWS* – referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal)
Darmowa
dostawa od 300 zł!
sklep@medital.pl
+48
512 175
336
tel:
32 777 10 17








