ProducenciWodoodporne etui na pompę insulinową lub telefon Aquapac AQ 158
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Aquapac AQ158 to wodoodporne etui przeznaczone do ochrony pompy insulinowej podczas codziennego użytkowania oraz aktywności związanych z wodą, takich jak prysznic, kąpiel czy pływanie przy powierzchni. Dzięki przezroczystemu materiałowi TPU możliwa jest obsługa pompy bez konieczności wyjmowania jej z etui.
Model AQ158 (Small) należy do serii etui Aquapac przeznaczonych do pomp insulinowych i pasuje do większości popularnych modeli pomp o odpowiednich wymiarach. Przed zakupem zaleca się sprawdzenie wymiarów urządzenia.
Najważniejsze cechy:
- ochrona przed deszczem, zachlapaniem i silnym strumieniem wody (klasa szczelności IPX6),
- możliwość bardzo krótkotrwałego zanurzenia – maksymalnie do 50 cm głębokości przez 15 sekund,
- możliwość korzystania z pompy bez wyjmowania jej z etui,
- wodoodporny przepust na dren pompy (system TC Clamp),
- przezroczysty, elastyczny materiał TPU odporny na promieniowanie UV,
- etui unosi się na powierzchni wody, jeżeli wewnątrz pozostaje odpowiednia ilość powietrza,
- regulowany pasek do wygodnego noszenia,
- 5-letnia gwarancja producenta Aquapac.
Kompatybilność
Model AQ158 (Small) przeznaczony jest dla większości pomp insulinowych o odpowiednich wymiarach.
Przed zakupem zaleca się sprawdzenie wymiarów pompy oraz tabeli doboru rozmiaru producenta.
Maksymalne wymiary urządzenia:
długość: 150 mm,
obwód: 160 mm.
Ważne informacje dotyczące użytkowania
Producent informuje, że etui przeznaczone jest do ochrony pompy podczas codziennego użytkowania oraz aktywności związanych z wodą, takich jak prysznic, kąpiel czy pływanie przy powierzchni. Nie jest przeznaczone do długotrwałego zanurzenia.
W przypadku korzystania z pompy insulinowej producent zwraca uwagę, że w określonych warunkach przepust na dren może wpływać na szybkość przepływu insuliny, szczególnie przy bardzo niskich przepływach. Zaleca się regularną kontrolę poziomu glukozy oraz stosowanie produktu zgodnie z instrukcją producenta i zaleceniami personelu medycznego.
Przed każdym użyciem należy sprawdzić prawidłowe zamknięcie etui oraz jego szczelność.
Instrukcje obsługi zacisku typu TC
By otworzyć:
- Podnieś obie dźwignie do góry, jedną po drugiej
- Odkręć obie dźwignie
By zamknąć:
- Umieść przewód lub dren pod ramieniem mocującym. Przewód/dren powinien wychodzić przez szczelinę w zacisku.
- Złóż dwie połowy zacisku w taki sposób, by przewód był delikatnie utrzymany w miejscu. Nie ściskaj ich do siebie zbyt mocno.
- Zakręć obie dźwignie jednocześnie. Zakręć obie dźwignie przez przejściem do kolejnego kroku.
Ważne uwagi
- Etui z tym zaciskiem służą do użytku na powierzchni, ale oferują zabezpieczenie przed czasowym zanurzeniem. Nie są rekomendowane do długotrwałych zanurzeń.
- Gdy nie używasz etui zostaw zacisk TC otwarty. W pozostałym wypadku przewód może potencjalnie pozostawić stałe odkształcenie w piance i spowodować przeciek.
- Jeżeli będziesz postępować zgodnie z instrukcjami zacisk będzie wodoszczelny z i bez przewodu/drenu.
- Maksymalna grubość przewodu/drenu wokół którego zacisk typu TC będzie szczelny to 2,5mm (1/10 cala)
Poniżej link ukazujący pracę zacisku:
Darmowa
dostawa od 300 zł!
sklep@medital.pl
+48
512 175
336
tel:
32 777 10 17








