ProducenciCzekolada biała z kiwi bez dodatku cukru i bez glutenu 75g TORRAS
Opis
CZEKOLADA BIAŁA Z KIWI 75G
Wspaniała uczta dla miłośników białej czekolady i kiwi!
Przedstawiamy Ci czekoladę białą z kiwi marki Torras, która pozwoli Ci cieszyć się niebiańskim smakiem bez zbędnych dodatków. Ta wyjątkowa czekolada została stworzona z myślą o osobach poszukujących słodkich przyjemności bez dodatku cukru i bez glutenu.
Co wyróżnia tę czekoladę na tle innych? To jej skład oparty na naturalnych składnikach. Bez dodatku cukru, dzięki zastosowaniu substytutów słodzących, możesz delektować się smakiem czekolady bez obaw o wpływ na poziom cukru we krwi. Ponadto, jest wolna od glutenu, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla osób z nietolerancją glutenu czy celiakią.
Składniki: substancja słodząca (maltitol), tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku (19%), inulina, liofilizowane kiwi (3%) , emulgator (lecytyna słonecznikowa), aromaty naturalne (waniliowy i kiwi). Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Zawiera naturalnie występujące cukry. Informacja alergiczna: Produkt może zawierać orzechy, soję i sezam.
Informacje dla diabetyków:
1 WW=31 g, 1WBT=33 g wg SGGW
Dystrybutor: MERCATARE, ul. Skawińska 25 lok. 5, 31-066 Kraków
Wartości odżywcze:
| w 100 g | |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1890 kJ |
| 456 kcal | |
| tłuszcz | 31 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| węglowodany | 57 g |
| w tym cukry | 9,0 g |
| w tym poliole | 49 g |
| białko | 5,0 g |
| błonnik | 4,0 g |
| sól | 0,19 g |
Darmowa
dostawa od 300 zł!
sklep@medital.pl
+48
512 175
336
tel:
32 777 10 17








