ProducenciCzekolada gorzka z truskawkami bez dodatku cukru i bez glutenu 75g TORRAS
Opis
CZEKOLADA GORZKA Z TRUSKAWKAMI 75G
Wspaniała uczta dla miłośników gorzkiej czekolady!
Przedstawiamy Ci czekoladę gorzką marki Torras, która pozwoli Ci cieszyć się niebiańskim smakiem bez zbędnych dodatków. Ta wyjątkowa czekolada została stworzona z myślą o osobach poszukujących słodkich przyjemności bez dodatku cukru i bez glutenu.
Co wyróżnia tę czekoladę na tle innych? To jej skład oparty na naturalnych składnikach. Bez dodatku cukru, dzięki zastosowaniu substytutów słodzących, możesz delektować się smakiem czekolady bez obaw o wpływ na poziom cukru we krwi. Ponadto, jest wolna od glutenu, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla osób z nietolerancją glutenu czy celiakią.
Składniki: substancja słodząca (maltitol), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone kakao w proszku, inulina, liofilizowane truskawki (2%), emulgator (lecytyna słonecznikowa), aromaty (truskawkowy i waniliowy). Masa kakaowa min. 52%. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Informacje dla diabetyków:
1 WW=31 g, 1 WBT=32 g wg SGGW
Dystrybutor: MERCATARE, ul. Skawińska 25 lok. 5, 31-066 Kraków
Wartości odżywcze:
| w 100 g | |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1884 kJ |
| 456 kcal | |
| tłuszcz | 32 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| węglowodany | 49 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| w tym poliole | 45 g |
| białko | 6,0 g |
| błonnik | 10 g |
| sól | 0,08 g |
Darmowa
dostawa od 300 zł!
sklep@medital.pl
+48
512 175
336
tel:
32 777 10 17








