ProducenciAnyż i koper włoski ziołowe cukierki bez cukru 75g Em-eukal Dr. C. Soldan
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ziołowe cukierki o smaku anyżu i kopru włoskiego bez cukru 75 g
Bez wątpienia pyszne. Nieporównywalnie dobre.
Krople na kaszel ze słodzikami.
Tradycyjna specjalność cukierkowa - z olejkami eterycznymi oraz drobnym ekstraktem z anyżu i kopru włoskiego. Starannie dobrane składniki zapewniają ziołowy, delikatny smak, który pokazuje swoje działanie.
× Krople na kaszel
× Wersja bez cukru jest delikatna dla zębów
× Z delikatną nutą mentolu
× Tylko oryginalne z flagą® – gwarancja najwyższej jakości premium i doskonałego kunsztu cukierniczego
Produkt nie zawiera cukru. Zawiera substancje słodzące. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Składniki: substancja słodząca: izomalt; Ekstrakt (anyż, koper włoski) 1%; olej z kopru włoskiego; olejek anyżowy; Mentol; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; Słodzik: sukraloza.
Wartości odżywcze:
| w 100 g | |
|---|---|
| wartość energetyczna | 980 kJ |
| 235 kcal | |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 96 g |
| w tym cukry | 0 g |
| w tym poliole | 0 g |
| białko | 0 g |
| błonnik | 0 g |
| sól | 0 g |
Darmowa
dostawa od 300 zł!
sklep@medital.pl
+48
512 175
336
tel:
32 777 10 17








